İçecek sektörü ambalaj ihtiyacının karşılanmasında büyük pay sahibi olan Üçay Dağıtım, Türkiye’nin önde gelen firmalarının distribütörlükleriyle Ülkemize ve dünyanın birçok bölgesine satış – pazarlama ve dağıtım yapmaktadır

En son teknolojiyi kullanarak hazırlanmış ürünleriyle, kaliteyi, müşteri memnuniyetini, insana ve doğaya saygıyı hedefleri arasına almış firmamız; içecek ambalajı sektöründeki en son yenilikleri sizlere sunmaktan dolayı gurur duyar.

Üçay Dağıtım yönetimi, şirketi sahiplenen, kadrosuna yüksek motivasyon aşılayan, her çalışanıyla daha çok büyüme ve sektör liderliği hedefine odaklanan bir yönetimdir. Üçay Dağıtımın gelişiminin devamlılığını sağlayan ve onu ambalaj üretimi gerçekleştiren diğer şirketlerden ayıran en önemli özelliği, “kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti” hedefine inanmış uzman personelidir.

Üçay Dağıtım , cesur ve kararlı yaklaşım ile doğru zamanda doğru faaliyetleri gerçekleştirir. Ar&Ge gücümüzle müşterilerinin sürekli memnuniyet duyacakları yüksek kaliteli ürünlerle hizmet veren, Türkiye’nin içecek ambalaj ihtiyacını karşılamayı misyon edinmiştir.

Üçay Dağıtım , kurumsal yönetimin en yüksek standartlarını ve en iyi uygulamalarını destekler, şeffaflık, dürüstlük ve sorumluluk ilkelerine bağlıdır. İyi kurumsal yönetim ve şeffaflık, Üçay’ın yüksek kalite ve hizmet standardı sağlayarak ambalaj sektöründe önde gelen kurumsal bir firma olma vizyonuna ulaşmasında vazgeçilmez bir unsurdur.
Sunduğu ürünlerde mükemmelliğe ulaşma gayreti içerisinde olan Üçay , bütün müşterileri, tedarikçileri ve iş ortakları genelinde güvenli ve çevreye karşı sorumlu bir şekilde faaliyetlerini sürdürür.

Neden Biz ?

Günümüzde  sürekli yenilenen ve gelişen baskı teknolojisini yakından takip eden Üçay Dağıtım Etiket ve Temizlik Ltd. Şti. Emniyet Bantı sektöründe hizmet vermektedir. Müşterilerine kaliteli, güvenli ve sınırsız hizmet vermeyi hedefleyen Üçay Dağıtım Etiket ve Temizlik Ltd. Şti. siz değerli müşterilerimize hizmetten gurur duyarız.

Firmamız etiket sektörünün lider firması olan, Etimag Etiket, Ecolab ve Poyraz Ambalaj Yetkili Distribütörüdür.

Üçay Dağıtım’ ın öncelikli hedefi müşterilerine kaliteli, hızlı, güvenli, malzeme üretmek ve zamanında teslim etmektir.

Üçay Dağıtım ,yasal mevzuatlara uygun olarak faaliyetlerini sürdürerek, kendini sürekli yenileyerek ve piyasa koşullarını takip ederek sektördeki öncü konumunu daha uzun yıllar korumaya devam edecektir.

"" was added to wishlist