GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu web sitesi vedatplus media tarafından yapılmış olup tüm hack ve siper saldırılara karşı üç( 3 ) server üzerinden korunmaktadır birincisi vedatplus media istanbul çekmeköy serverları ikincisi ise vedatplus media istanbul beşiktaş serverları üçüncüsü ise vedatplus media istanbul kadıköy serverları üzerindedir.

Bu web sitesi’nin domain ve hosting hizmetleri vedatplus media servis sağlayıcıları’nın tarafından yayınlanmaktadır.

Bu web sitesi istanbul üsküdar 8. noteri tarafından web tasarımı, grafik tasarımı, php kodlaması, flash çalışmaları, java scrıpt çalışmaları, css sistemi, html kodlaması, actıon scrıpt kodlamaları ve tüm sistemi onaylıdır çalışmaların çalınması yada bir başka yerde kullanılması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bu web sitesin’de bulunan metin ( yazı ), görsel ve tüm içeriklerin yayını ve telif hakları istanbul 8. noteri tarafından üçay dağıtım üzerine kayıtlı olup bu site haricinde kullanılması yasaktır kullananlar hakkında yasal işlem başlatılır ve hukuki süreç başlar yayınlanan web sitesi’nin ip numaraları ile beraber savcılığa suç duyurusunda bulunulur artı bilişim suçu ile yargılanır.

“www.ucaydagitim.com” domain’i google, yahoo, bing, yandex, ve diğer 86 arama motorlarına kayıtlı sitedir.

Bu web sitesi’nin yapımı ve servis sağlayıcısı vedatplus media’dır site sahipleri Mehmet Yaltılıbaş’dır site’nin yayın ve yapım artı servis sağlayıcılığı konusun’da tüm sorumluluk vedat baltacı üzerindedir

Bu web sitesi güvenlik, siber saldırı ve hack saldırılarına karşı uluslararası siteler adminleri kurumları artı organizasyonu tarafından korunmaktadır türkiye ve dünya’nın 1 numaralı ismini bünyemizde saklı tuttuğumuz domain hosting firması tarafından sağlanmaktadır.

"" was added to wishlist